خدمات مهندسی

بخش مهندسي شرکت با تکیه بر تجربه و اعتبار به دست آمده در زمینه تأسیسات سطح الارضی و واحد های پالایشگاهی در صنايع نفت و گاز فعال مي باشد.
 شرکت IPON پروژه هاي نفتوگاز و پتروشيمي را براساس مدیریت پروژه PMBOK ودرقالب قرارداد های E/EP/EPC/EPCC و بر اساس استانداردهاي بينالمللي در کمترین زمان با کمترین هزینه و بهترین کیفیت و با مشخصات مورد نظر کارفرمايان در ارتباط با جنبه هاي فني، کيفی، ايمني و زيست محیطی به سرانجام می رساند.
 


 بخشهای مهندسی این شرکت شامل دپارتمانهای مدیریت پروژه، فرآیند، ایمنی، لوله کشی، خطوط لوله، برق، ابزاردقیق، معماری، سیویل و سازه، مکانیک، خوردگی و تأسیسات می باشد.
 متخصصین این شرکت دارای تجربیات ارزنده ای  در پروژه های متعدد اعم از تاسیسات پالایشگاهی و پتروشیمی، خطوط لوله و نیروگاه ها می باشند .
 

اطلاعات تماس با پترو فرا ساحل نیام کیش

آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، خیابان ناهید غربی، پلاک 48، طبقه دوم

تلفن های تماس : 26202319

مشاوره  : 2873555

ایمیل : info@iponco.com 

شرکت بین المللی پترو فراساحل نیام کیش به منظور دستیابی به چشم اندازهای تعیین شده خود و مطرح شدن به عنوان یکی از موفق ترین و برجسته ترین شرکت های پیمانکاری در صنایع نفت و گاز کشور، به وسیله بهره گیری از رویکرد سیستمی مناسب، بهبود مستمر و همچنین بهره مندی از توانایی های یک سازمان بزرگ به همراه چابکی یک شرکت کوچک، درصدد کسب رضایت کارفرمایان داخلی و بین المللی و سایر ذینفعان برخواهد آمد.