خانگیران، شریان تامین پایدار گاز شمال شرق کشور

خانگیران، شریان تامین پایدار گاز شمال شرق کشور

در ۲۵ کیلومتری شمال غربی شهر مرزی سرخس، منطقه‎ خانگیران واقع شده است؛ منطقه‎ای که با ظرفیت تولید متوسط روزانه حدود ۴۳ میلیون متر مکعب گاز، در حکم شریان حیاتی تامین گاز استان‎های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، مازندران، گلستان و بخشی از سمنان ایفای نقش می‎کند. خانگیران علاوه بر مخازن شوریجه دی و شوریجه بی، مخزن مزدوران را به عنوان یکی از نادرترین مخازن گازی جهان در اختیار دارد. این منطقه عملیاتی در ادامه به تصویر کشیده شده است.

تعداد بازدید : ۶۲۱ تاریخ درج : چهارشنبه , ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ ۰۲:۵۰+
دیدار وزیر نفت ایران و عراق

دیدار وزیر نفت ایران و عراق

دیدار مهندس بیژن زنگنه، وزیر نفت ایران امروز (یکشنبه، هشتم مردادماه) و جبار اللعیبی​​، وزیر نفت عراق با محوریت پیگیری تفاهم‌نامه‌های اواخر ماه فوریه میان تهران و بغداد و بررسی تحولات بازارهای جهانی نفت خام برگزار شد.

تعداد بازدید : ۷۳۸ تاریخ درج : چهارشنبه , ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ ۰۲:۴۹+
ظرفیت افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی ضریب بازیافت در مناطق نفتخیز جنوب وجود دارد

ظرفیت افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی ضریب بازیافت در مناطق نفتخیز جنوب وجود دارد

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: براساس برآورها، چنانچه ۶۶ مخزن موجود در این مناطق وارد مدار شده و پروژه‌های افزایش ضریب بازیافت هم اجرا شود، ضریب برداشت کنونی مناطق نفت‌خیز جنوب ۱۵ تا ۲۰ درصد افزایش می‎یابد.

تعداد بازدید : ۶۶۲ تاریخ درج : چهارشنبه , ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ ۱۳:۱۲+

اطلاعات تماس با پترو فرا ساحل نیام کیش

آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، خیابان ناهید غربی، پلاک 48، طبقه دوم

تلفن های تماس : 26202319

مشاوره  : 2873555

ایمیل : info@iponco.com 

شرکت بین المللی پترو فراساحل نیام کیش به منظور دستیابی به چشم اندازهای تعیین شده خود و مطرح شدن به عنوان یکی از موفق ترین و برجسته ترین شرکت های پیمانکاری در صنایع نفت و گاز کشور، به وسیله بهره گیری از رویکرد سیستمی مناسب، بهبود مستمر و همچنین بهره مندی از توانایی های یک سازمان بزرگ به همراه چابکی یک شرکت کوچک، درصدد کسب رضایت کارفرمایان داخلی و بین المللی و سایر ذینفعان برخواهد آمد.